Punetor, 200 Euro.

Ofrohet punë nga: ilir 06 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Punetor ne prodhim peleti. Preferohet patent shoferi me B kategori.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim