Kerkojm puntor

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Delta elektrik 15 Gsh 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Firma Delta Elektrik kerkon disa puntore qe kan sado pak njohuri me rryme.Pagesa sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim