Kerkojme mjeshter

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mastering Company 14 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkojme mjeshter te ndertimtarise,per informata me te hollesishme kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim