Teraser

Ofrohet punë nga: Liridon 22 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm tersa ballkona oborrev shkallt etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim