bejme plane per shtepi dhe ndertojm konpezim m ker

Ofrohet punë nga: N,N.ALBANY-CONSTRUCTION 05 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm plane per shtepi dizanje per resturante kafeterive si ndertimin e shtepive murave qdo lloj te ndertimit .. bojm edhe konpenzim me vetur ose kombi ju lutemi te na kontaktoni ne viber ose tel +37744434477 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim