kerkoj puntor per punime prej hekuri

Ofrohet punë nga: sherif 08 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj puntor per punime me hekur,rrethoja,gilindera,dyer,etj pagesa me maveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim