oxhak per kaldaja

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Eling 05 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Inxhinieri
oxhak per kaldaja me pelet ose thengjill i perpunuar me 3 pjese.

I termoizoluar dhe i mbeshtjellur me llamarine kromi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim