Bëjm Pasrtimin e Objekteve te Banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 21 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e objekteve te banimit si: shtepi,banesa, Lokale etj. Per me shum info na kontaktoni wiber/+37745546901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim