Bëjm Pastrimin e objekteve të banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 14 Pri 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bëjm pastrimin e objekteve te banimit ne menyr gjenerale per me shum informata mund kontaktoni per mes wiberit/+37745546901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim