Bëjm Pastrimin e objekteve të banimit

Ofrohet punë nga: Valbona 14 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e objekteve si zyra, shtepi, banesa etj. Mund te kontaktoni ne wiber +37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim