Bejm pastrimin e objekteve te banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 05 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e objektve te banimit si shtepi,banesa, zyrave etj. Mundeni me kontaktu per mer wiberit/+37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim