Bejm pastrimin e objekteve te banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 27 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e objekteve te banimi: shtepi , banesa, zyra ,lokale etj. Per me shum info mund kontaktoni per mes wiber/+37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim