Bejm pastrimin e objekteve te banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e objekteve te banimit si shtepi, banesa,zyra etj. Per me shum informata mund te kontaktoni per mes wiber/+37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim