Kerkoj puntore (amvise)

Ofrohet punë nga: Hikmete 19 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore (amvise)

Orari:
10:00 - 18:00

Informarat tjera ne tel: 044528633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim