Mirëmbajtëse dhe kuzhinë

Ofrohet punë nga: Meli 01 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Mirdita, kërkoj një puntore e cila di të mirret me mirëmajtjten dhe kuzhinen e shtëpisë për 1 muaj. Kuzhina duhet të jetë patjetër e pastër dhe e kendshme. Kuzhinë nga vendi ynë normal. Rroga simbas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim