Pastrim I objekteve te banimit

Ofrohet punë nga: Valbona 07 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Blejm pastrimin e objekteve te banimit si shtepi, banesa, dyqane etj. Per me shum info na kontaktoni edhe per me wiberit /37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim