Pastrim e objekteve te banimit.

Ofrohet punë nga: Valbona 24 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bej pastrimin e objekteve te banimit si banesa , shtepi, zyra etj. Per me shum mund te kontaktoni per mes wiber +37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim