Pastrim i shtepijave

Ofrohet punë nga: Valbona 05 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e shtepive Banesave zyrave Lokaleve ( pastrimin tepive, dritareve) etj per me shum na kontaktoni ne wiber +37745571402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim