Call Agent ! 60€ PER ÇDO TERMIN TE MBAJTUR !!!

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Callcom 03 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Marketing dhe Media
STOP! !

NDALO! premtimet e thata me paga fikse, Provizione të vogla dhe jo Serioze! !

NDALO! fitimin e menagjerave nga terminat dhe puna juaj! !

NDALO! DHE FILLO me CALLCOM MENJËHER! !


60€! PER ÇDO TERMIN TË MBAJTUR! !


FILLO! Me pagën prej terminit të parë me 60€! për çdo termin te mbajtur! !

FILLO! puno për vetën! !

FILLO! punën nga lokali apo shtëpia juaj (paisjet do të ju ofrohen me marrveshje ose ne këmbim). !


FEEDBACKS DHE PAGESAT DIREKTE NGA ZVICRA NË E-MAIL DHE KONTON TUAJ!!! !Për më shumë informata na kontaktoni: :

Tel/Viber: +377 45 969 417
Skype: callcom.ks
Mail: callcom.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim