Ofert Pune në Gjermani

Ofrohet punë nga: Gjermani 23 Maj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë jashtë vendit
Për të gjith Shqiptarët në Kosovë apo kudo që ndodhen, të cilet e flasin gjuhen Gjermane, apo të gjith ata të cilet duan të ken nje jetë të sigurt në Gjermani, dhe duan të mësojn Gjuhen për 6-8muaj. Mund të aplikojn në këtë WEB Faqe për një punë të sigurt!Kushtet për aplikim :
Njohja e Gjuhes Gjermane në Shkrim, Lexim dhe në të Folurit
Shkolla e Mesme Profesionale ose Gjimnazi
Mosha 17-30
Gjendja e shëndosh për Punë
...

Dokumentet e Nevojshme:
- Passaporta
- Diploma, Certifikatat dhe Dëftesat e Shkolles së Mesme - të gjitha duhet të verifikohen tek Notari dhe më pas të përkthehen nga një Përkthyes Gjygjsor.
- CV - Lebenslauf
- Anschreiben - mvarsisht nga vendi i punes per te cilin aplikoni
- Sprachzertifikat * APPK Prishtinë
...


Ndihmë Profesionale
Nëse kini pytje të thjeshta rreth dokumenteve apo shkresave mi dergoni në e-mail apo ngarkoni dokumentet KETU dhe më pyesni përmes Whatsapp.

Për ata të cilet nuk duan te lodhen fare hiq, e kan një mundsi shum të mir!
Ne mund ti kryem shumicen e puneve te lodhshme, per ju! Qmimi i Sherbimeve tona është 600€ për person. Pranimi i Kontrates së punës është i Siguruar, por marrja e Vizes ne Ambasaden Gjermane JO! ...dmth nuk ka Garancion të plot! ...e parat nuk kthehen! Quhet Ndihm Profesionale, vetem se kem përvoj në këtë drejtim.

WEBFAQE: www.punonegjermani.tk


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim