Punetor per Call center

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: CallCom 06 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Kerkohen punetor profesionist per call center, me sherbime dhe pagesa shume te volitshme, nder me te mirat ne tregun e ketij lloji.
Na kontaktoni ne Viber + 377 45 969 417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim