RAFAELLOo. schpachtel technik. stucco veneziano

Ofrohet punë nga: daniel 21 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Pershendetje. Jam dani . Jetoj ne germani dhe punoj qe 9 vite me keto pun. Nese jeni te interesuar une vetem ne pushim kurt vi ne kosov ju ofroj ksi pune. Ose mem komvenu vi extra per juve. MOS U MASHTRONI SE PUN TE LIR NUK BOJ HARRONEE PUNA E MIR DON PARE. QORBA ELIR TE DJEG. Spo du me shit men. . Po po ju tregoj. Nkosov asniher skom punu po me ofrun per me qel qet reklam dhe e bona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim