Punojme pune te ndryshme me bagera, shtylla me qer

Ofrohet punë nga: Xhevat 28 Qer 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Punojm pune te ndryshme me bagera si edhe leshojme shtylla me qera , dhe japim maqina me qera per thithjen e lageshtiis
Vetem ne gjilan dhe rrethin te gjilanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim