Suvatim, Izolim, Knauf-dekor, Gled, Ngjyr,

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Gajur Kalisi 12 Mar 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Sektori : Punë nga shtepija
bejme pune me kualitet dhe me cmime te arsyshme sipas nevojes pranojm edhe kompenzime Ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim