Kafiteria "Monro"

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Monro 21 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kafiteria "Monro" ne Kaqanik me lokacion te Qendra Tregtare B&K Center kerkon nje Kamariere (femer) per informata me te hollesishme lajmerohuni ne numrin e tel.044-239-330 ose direkt ne Kafiterin "Monro"
Ju Faleminderit per Mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim