Puëtore për pastrim

Ofrohet punë nga: Eliza 08 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kërkoj puëtore për pastrim të shtëpisë në Mazgit, 5 km larg Prishtinë. Pagesasipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim