Hotel Restaurant BENI

Ofrohet punë nga: Hotel Restaurant Beni 16 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Hotel Restaurant BENI- Hap konkurs

Ofron Pune : per dy(2) Kuzhinier
dy(2) Kamarier

Te ken pervoj pune, perparsi njohja e gjuhes angleze.

Kandidatet te dergojn CV ne hotelrestaurantbeni@gmail.com ose te kontaktojn 045880018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim