Kerkojm te punesojm punetor

Ofrohet punë nga: ce_n@live.com Sot 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
vende te lira pune ne lemin :
prodhim dhe montim te kubzave te betonit.
paga me marrveshje.
val-cen kline
049242925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim