Kryejm keto pun

Ofrohet punë nga: ermir 17 Qer 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
si rrym
nxemj qendrore
uji
keramika
izolim me kondor
laminat
si dhe moler etj.
pranojm edhe kompenzim per me shum 044 825679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim