AUTO SERVIS - Diagnoz për të gjitha veturat

Ofrohet punë nga: durim 02 Krr 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Industri e automjeteve
AUTO SERVICE - Bejm diagnostifikimin ,servisimin, dhe polirin te gjitha veturave deri ne vitin e prodhimit 2015.

Kryejm keto pune:
-Leximin dhe fshirjen e gabimeve ne vetura
-Regjenerimin e DPF Partikel Filter
-Fikjen e dritave ne instrument tabel si :
-Driten e motorrit
-AIR BAG
-ESP.
-Dhe fikjen e drites se SERVISIT ne te gjitha veturat

Po ashtu bejm leximin e shum senzoreve si te ;
-Dizneve,
-Turbines,
-Ajrit
-Frenave
-EGR, dhe shum sensor te tjer
-Bejm po ashtu Kodimin e Dizneve, dhe bosh pumpes
-Bejm servisimin e te gjitha makinave
-Regllazh
-Dhe polir per makina dhe kamioneAdresa : fshati Torine ,Lipjan

Kontakt/Viber :

+377 (0) 44 299 237
+377 (0) 45 562 771
+386 (0) 49 456 881
www.facebook.com/autoservisabedini
Email : durimilazi@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim