Pastrim

Ofrohet punë nga: linda 24 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj punetore 3 here ne jave prej ores 8:30 - 16:30 per punet e shtepise .Lagjia Marigona Rezidence. Mosha 35- 45 vjec. Mundesisht me pervoje pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim