Pun me tulla

Ofrohet punë nga: parimi 25 Nën 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me tulla te thjeshta dhe te fasades furra kamina mure dekorem ne oborre izolojm shtepi me tulla si dhe pun te ndryshme ndertim te ulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim