Ofroj pun per suvatim

Ofrohet punë nga: Behari 20 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Punë nga shtepija
Kerkoj nje pontor dhe nje mjeshter qe kan provoj pune me izolim stiropol nnp behari nr kontaktus 045 343 824 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim