Kerkoj Puntore.

Ofrohet punë nga: Swiss Bar Caffe 17 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj 2 Puntore Ne Lipjan ne Kafiterin Swiss Bar Caffe rroga sipas marrveshjes ju mirpresim ju faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim