Ofrojm pun

Ofrohet punë nga: Ramizi 18 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
korkojm puntore femer mosha 25 deri 45 vjeqare per punsim ne villa california gjindemi ne rrugen per shtime 500 metra larg luma petroll ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim