Boksa per Lop

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Egzoni 12 Gsh 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Firma "Egzoni" Biznes i specializuar per prodhimin e Boksave per Lop.
Sistem i Hapur dhe
Sistem i Mbyllur.
Firma Egzoni gjendet ne Malisheve Kosove Rruga "Imer Krasniqi".
Numrat Kontaktues:
+377(44)204801 +377(44)500659 Ju mirpresim.
Pronar Agim Kastrati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim