Konstruksione metalike

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Al-metal1 21 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Punojm te gjitha llojet e konstruksioneve metalike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim