Konstruksione metalike

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Al-metal1 09 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kryejm punimin dhe montimin e konstruksioneve metalike.me mbikqyrje nga ingjinieri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim