Kerkoi punetore per pastrimin e shtepise

Ofrohet punë nga: Servete 01 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoi punetore per pastrimin e shtepise, jetoj ne fshatin Mleqan dhe jam e interesuar per nje punetore 5 ore ne dite pagesa sipas marveshjes.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim