I kryejm te gjitha llojet e puneve ne ndertimtari

Ofrohet punë nga: Rifat 20 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojmë fasada ,shtruarjen e keramikav ,ndertojm shtepi ,ujesjelles ,rryme elektrike ,nxemje qendrore etj. per me shume na kontaktoni ne numrin 044451471 ose ne viber +37745656611.si dhe pranojme vetura kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim