Konstruksione Metalike

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Al-metal1 29 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Projektojm Punojm dhe montojm konstruksione metalike.si palestra sportive ,objekte per puntori , garazha,pika te karborantit,etj.te gjitha me projekte nga ingjinieri profesjonist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim