Konstruksione metalike

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Al-metal1 18 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm konstruksione metalike si:
Palestra te sportit , kulme te restoraneve ,
Pika te karburantit , Reklama te ndryshme ,
Terasa , shtalla per bageti ,etj...
Te gjitha punet i kryejm ne mbikqyrje te ingjinierit.
Per punet e kryera kompania jone
NTP "AL-METAL1"garanton per kualitet dhe cilesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim