CALL CENTER ne gjuhen gjermane

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: BuNa 21 Tet 04:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkoj puntor OSE puntore per call center ne mitrovice pagat do te jene te mira si dhe me marrveshje,perparsi kan te gjtihe kanditatet meshkuj si dhe femra qe kan pervoj ne call center ne gjuhen gjermane. shpejtoni sepse numri eshte i limituar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim