First One kërkon 15 puntëtor për Call Center Agent

Ofrohet punë nga: First One 09 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Agjentë për shitje
First One

Konkurs:

Vende të lira pune: 15

Kualifikimet:

Njohuri të shkëlqyera të gjuhës gjermane,
Aftësi të shkëlqyera të komunikimit,
Njohuri elementare kompjuterike
Mosha mbi: 18 vjeçare

Çka ofrojmë ne:

Trajnim i punëtorëve në fillim dhe gjatë periudhës së punës,
Pagë fikse dhe provisione
Paga bazë: Projekti:Termine: 400 euro fix + 20 euro në kontrat
Paga bazë: Projekti: Leads: 300 euro fix + 20 cent leads
Punë afat-gjate
Mundësi avansimi
Pauza të shpeshta gjatë orarit të punës

Orari i punës: E hënë - E premte - 12:00 - 19:00

Për informata dhe detaje të mëtutjeshme mund të na kontaktoni në numrat e telefonit: 049 847777 dhe 049 854 794, apo ne email: firstonemitrovice@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim