puntor dhe puntore per call center gjermanisht..

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: call center BuNa 24 Tet 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Agjentë për shitje
kerkoj puntore dhe puntor per call center ne gjuhen gjermane. perparsi kan ata qe kan pervoj ju lutem paraqituni sa me shpejt qe mundeni.. ju flm per mirekuptimin,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim