Kerkojm nje pastruese

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Motel Dardani 05 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm nje pastruese me orar pune prej ores 8 deri 17. Rroga mujore eshte 180 euro plus dy racione ne ditje pa pages. Per informata ma te hollesishme kontaktoni ne numer 049 444 791. Vendi i punes gjindet ne Shupkovc ne Mitrovice ne Motel Dardan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim