PASTRUESI I OXHAQEVE DHE BOJLERVE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: pastruesi i oxhaqeve dhe bojlerve 29 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve, ne menyre profesionale,
pastrojm oxhaqe te shtepive dhe te banesave, me gjatsi deri ne 50 m.me mjete speciale, ne menyre te shpejte dhe te sigurt,
Pastrojm dhe bojlere,nga mbeturinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim