Kerkojmë 50 Puntorë për Call Center

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Time Company 05 Sht 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Marketing dhe Media
KËRKOJMË 50 PUNTORË!

“Time Company SH.P.K” shpallë konkurs për vende të lira pune. Kërkohen 50 agjentë për Call Center në Mitrovicë si dhe Prishtinë me kushte shumë te volitshme dhe me pagë atraktive! Bëhuni pjesë e ekipit që është në zgjerim e sipër! Projekti është tejet atraktiv dhe nuk nevojitet experiencë e mëparshme, është gjithashtu punë e përshtatshme për nxënës dhe studentë, pra jeni të mirëseardhur!

PAGË FIKSE (350€, 400€, 500€, 600€) + PROVIZION + BONUS!

Kushtet që duhet t’i plotësoni për të aplikuar për punë janë njohja e gjuhës gjermane, të jeni komunikativ dhe ta flisni rrjedhshëm gjuhën gjermane! Për më shumë informacione telefononi në këtë numër telefoni 044/482-162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim