KNAUF, GLET,FASADA

Ofrohet punë nga: Selmani Sot 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofrojm sherbime Profesionale per

● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .

- Me professionalizem dhe pervoje 25 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme

● DEKOR
● NGJYRA
● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO 049582730
●Viber: +37744836250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim