Kerkohet ndihmes punetor

Ofrohet punë nga: musa 31 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj ndihmes punetor ne kategoria fasada dhe renovime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim